Pradinis » D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Kas gali rekomenduoti prekyvietę? Atsakymas: kiekvienas pirkėjas, smulkus verslininkas, amatininkas ar bet kuris kitas prekiautojas turintis nuolatinę prekybos vietą.

2. Kiek kainuoja prekyvietės paskelbimas žemėlapyje? Atsakymas: paskelbimas yra visiškai nemokamas.

3. Kaip pasiūlyti prekyvietę? Atsakymas: Jums reikia nueiti į žemėlapio tinklapį (maisto arba paslaugų, priklausomai nuo to kokią prekyvietę norite paskelbti). Sekantis žingsnis – užpildome žemiau žemėlapio esančią anketą „Pridėti savo žymeklį“:

  • įrašome žymeklio pavadinimą – pasistenkime, kad iš pavadinimo kiti galėtų suprasti kuo prekiaujama prekyvietėje;
  • nurodome adresą. Jei adreso nežinome, galime žemėlapyje nurodyti prekyvietės vietą: jei naudojatės kompiuteriu – padidinkite žemėlapį ir dešiniu pelės mygtuku paspauskite žemėlapyje, vietoje kurioje yra prekyvietė. Jei naudojatės telefonu ar planšete – išdidinkite žemėlapį ir pirštu bakstelėkite toje vietoje, kurioje yra prekyvietė. Jei norite pakeisti žymeklio vietą spauskite pele (jei naudojatės kompiuterių) ar lieskite pirštu (jei naudojatės telefonu ar planšete) žymeklį ir perneškite jį į kitą vietą.
  • aprašykite prekyvietę nurodydami svarbiausią informaciją – kuo prekiaujama, koks darbo laikas, kodėl rekomenduojate, kuo ypatinga prekyvietė.
  • nurodykite prekyvietės kategoriją. Jei tokios kategorijos nėra, nurodykite „Kita“.
  • pažymėkite langelį, kad nurodytumėte jog žymeklį pateikia realus žmogus, o ne robotas
  • spauskite „Siųsti“.

4. Žymeklis bus pridėtas, kai tinklapio administratorius patikrins informaciją ir patvirtins pasiūlytą tašką.

5. Ar galiu turėti vidinį tinklapį (kaip www.tavotaskas.lt/vitanele)? Atsakymas: Jums reikia susisiekti su tinklapio administratoriumi, jis nurodys kokią informaciją reikalinga pateikti.

Jei neradote atsakymo į rūpimą klausimą visada jį galite mums užduoti šiame tinklapyje arba mūsų facebook profilyje